29 września 2009

A ja marzę...

Czy macie marzenia? Na pewno tak.

Moje marzenie to mały domek z ogrodem.
 Oczami wyobrazni widzę jak siedzę W fotelu na tarasie z szydełkiem w ręku i dziergam na stoliku świerzo zaparzona kawa,pachnące ciasto drożdżowe.
 Marzę dalej...patrzę na mój ogród pełen krzewów i kwiatów -jak tu pięknie i cicho ,tylko słychać śpiew ptaków i szum drzew och,jak błogo.
Ech marzenia...nie wiem czy się kidyś spełni?
Może tak,a może nie,ale jak to mówią marzenia nic nie kosztują więc...marzę dalej!

Mój wirtualny dom z ogrodem


Świetna zabawa z ty projektowaniem-polecam

10 komentarzy:

 1. marzenia nakreślają cele w naszym życiu, więc zamknij oczy i... słyszysz jak cisza pięknie gra?

  OdpowiedzUsuń
 2. rety, Reni... masz identyczne marzenie, jak ja... moje się spełni, święcie w to wierzę; i Tobie też tego życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia się spełniają i Twoje też się spełni tylko musisz w to mocno wierzyć...tez miałam takie marzenie i połowicznie się juz spełniło...mam kawał pola do zagospodarowania ...za jakieś 10 lat bedę mogła powiedziec ,że jestem własciecielką ogrodu:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie, a jako, że nic nie kosztuje, to marzę i ja i w sumie jedno z moich marzeń pokrywa się i z Twoim - o małym przytulnym domku (może nawet nie do mieszkania, a do weekendowania się) z dzikim ogrodem

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzenia się spełniają! W moim przypadku spełniły się wtedy gdy przestałam marzyć, ponieważ straciłam nadzieję. Mam wymarzony domek z ogrodem tylko... czasu mało na dzierganie :D Co wyjdę na podwórko z robótką to widzę dookoła zielsko, które zadusza moje roślinki :/ Wtedy robótka huśta się na huśtawce, a ja ... pielę. Tak przez niemal tydzień i w następnym tygodniu od nowa :D Dobrze, że to lubię, a krzewy odpłacają mi pięknym kwitnieniem. Pozdrawiam Marzanna

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci, aby te marzenia się spełniły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Reni marzenia to piękna sprawa i każdy powinien je mieć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj,to prawda każdy powinien mieć jakieś marzenia te małe lub te duże bo bez marzeń życie jest smutne więc...marzę dalej o moim małym domku ,pozdrawiam serdecznie-całusy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piekny ten ogrod. Nie rezygnuj z marzen, nigdy!

  OdpowiedzUsuń
 10. oj rozmarzyłam się... Też marzę o takim malutkim domku z ogródkiem. Tylko czy się spełni? Życzę tego sobie i Tobie :)

  OdpowiedzUsuń