23 sierpnia 2011

Na tarasie...

...dzisiaj nie dane było mi na nim posiedzieć..no może malutką chwilkę na wypicie kawy,a to dlatego,że miałam dzisiaj pracowity dzień..ale o tym za chwilkę

..dzisiaj spędziłam cały dzień w ogrodzie-pracując...musiałam uporządkować skalniak niektóre kwiaty przesadziłam, walczyłam z irysami rozrosły się straszliwie były już stare i zostały usunięte zostawiłam tylko kilka najładniejszych,ale pójdą w inne miejsce.
Ostatnio pisałam,że wycinaliśmy świerki...dzisiaj kupiłam tuje szmaragd 10 sztuk i do roboty posadziłam z synem w rządku obok domu...została mi jeszcze do zagospodarowania część przed domem tam pod piłę poszły cztery...muszę pomyśleć co tam posadzić.kupiłam jeszcze azalię

i borówki amerykańskie

no i trzy wory ziemi  trzy kory

Pozdrawiam serdecznie

11 komentarzy:

 1. Reni, pod boróweczki daj kwaśnego torfu, wymieszaj razem z ziemią- będą lepiej rosły. Hoduję, to wiem z doświadczenia. Lubią też, żeby je raz w tygodniu mocno podlać, ale nie rosną na podmokłych glebach.Lepiej owocują, jeśli rośnie obok kilka innych- są obcopylne. Niestety, moje iglaki mają jakąś chorobę grzybową- nie wiem, czy przeżyją. W ogóle wszystko w tym roku bardzo mi choruje. U mnie straszne komarzyska-nie da się w ogrodzie pracować, więc wszystko zarasta :( Pozdrawiam serdecznie i dzięki, że do mnie zaglądasz i zawsze miłe słowo zostawisz.

  OdpowiedzUsuń
 2. zapachniało ogrodem późnego lata. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. oj takie zakupy lubie najbardziej!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, Kochana jak ja Cie rozumiem! Matko kochana jak ja kocham takie zakupy!!! Świetnie! Twój Ogród z dnia na dzień pięknieje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój ogród wciąż się rozrasta!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie tak miec kawalek zieleni przed domkiem... nie to co w bloku :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Hoho!już zakupy jesienne.

  OdpowiedzUsuń
 8. mogę u ciebie pomieszkać? hihihi piękny taras

  OdpowiedzUsuń
 9. sama frajda aranzoeac i cieszyc sie kazdym centymetrm zieleni wokół domu;)powodzenia w upiekszaniuotoczenia;)pozdrawiam cieplo;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Masz przepiekne kwiaty,czy te na pierwszym zdjeciu u gory to fuksjie?One sa cudne i zawsze mi sie podobały ale juz jakis czas temu zmarnowały mi sie,nie wiem tylko czy dobrze zapamietałam ich nazwe?Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Twój ogród zachwyca a taras jest jak marzenie.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń