5 maja 2015

Przegląd szafy

Też tak macie... stoicie przed szafą pełną ubrań i wypowiadacie te słowa... Nie mam w co się ubrać! Bo ja często... wydawałoby się, że to niemożliwe mając pełną szafę ciuchów, a jednak... to nie pasuje do tego, a w tym żle wyglądam, a może ta bluzka, a może ta, a co do niej? Spodnie, a może spódnica? W końcu wyciągam pierwsze z brzegu rzeczy i zakładam i wychodzi na to, że ubieram się tylko w kilka rzeczy, a reszta? Czeka na lepsze czasy.Pomimo, że zrobiłam ostatnio porządki w szafie nadal mam masę ciuchów których nie noszę, oj chyba słabo przyłożyłam się do tych porządków. Czas zabrać się za poważny przegląd szafy. 
Cdn... pozdrawiam

12 komentarzy:

 1. Mimo, ze "pracuje" nad moja szafa od dłuższego czasu mam tak samo. Polecam bloga ubieraj sie klasycznie gdzie są wskazówki jak zbudować spójna garderobę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nam to doskonale. Ciągle coś wyrzucam, a ciągle mam tyle w tej mojej szafie! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No znam ,znam ;) a najgorsze jest to ,ze mam sporo ciuchów, w których nie chodzę ale wyrzucić szkoda bo obiektywnie rzecz biorąc są ładne i w dobrym gatunku ... Ale teraz mam wytłumaczenie aby poczekać z porządkami , czekam na czas kiedy po ciąży na nowo zdefiniuję swój rozmiar ;) a póki co codziennie powtarzam nie mam się w co ubrać ,to strasznie frustrujące kiedy wszystko jest na mnie za wąskie ;) pomimo,ze to stan przejściowy ... mam nadzieję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz to tak jak ja... w większości ciuchów nie chodzę, a szkoda wyrzucić

   Usuń
 4. U mnie jest identycznie, cała szafa ciuchów,ajak przyjdzie gdzieś wyjść to nie mam co na siebie włożyć. Zakładam to co zawsze , czyli tak zwane dyżurne ciuchy.Reszta może kidyś się przdać. To takie typowe dla większości kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tam - w mojej szafie jest jeszcze gorzej... bo po zimie pasują na mnie idealnie tylko buty... ;-)
  Przeważnie siedzę pod szafą i się zastanawiam, jak to się stało ;-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozbawiłaś mnie...mówisz, że tylko buty pasują?

   Usuń