4 lutego 2016

Podsumowanie stycznia

Z Nowym Rokiem nowe plany... postanowiłam, że w tym roku co miesiąc będę robiła podsumowanie miesiąca. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale co tam...zobaczymy.


A jaki był styczeń w Ażurowych Marzeniach?Styczeń zaczął się dla mnie bardzo pracowicie... musiałam pokończyć "dziewiarskie" projekty, które zaczęłam w poprzednim roku i choć dużo się działo to na blogu było mało wpisów... Jednak coś tam udało mi się zamieścić.

Skończyłam testy włóczek dla firmy Bafpol... no został mi jeszcze jeden projekt

Udało mi się zrobić sweter dla siebie

Oraz czapki i otulacz
Zmiana fryzury... myślę, że na plus

No i wypad do Szklarskiej Poręby... koniec stycznia- luty. Uwielbiam góry, a w szczególności Karkonosze i piesze wycieczki już nawet nie liczę przedreptanych kilometrów... po prostu lubię to... Wpisu jeszcze nie ma, ale fotki tak


6 komentarzy:

 1. Takie podsumowania chyba trochę porządkują dokonania całego miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne podsumowanie, o i do nowej Reni trzeba będzie się przyzwyczaić :) Wycieczki mogę pozazdrościć oj i to bardzo, na pewno było fajnie i uroczo :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Podsumowanie to dobry pomysł, od razu widać, co się zrealizowało, a co jeszcze zostało. Widzę, że nie tylko ja z nowym rokiem sprawiłam sobie nową fryzurę. Nowe włosy bardzo na plus, ładny kolor i bardzo twarzowe cięcie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podsumowanie to dobry pomysł, od razu widać, co się zrealizowało, a co jeszcze zostało. Widzę, że nie tylko ja z nowym rokiem sprawiłam sobie nową fryzurę. Nowe włosy bardzo na plus, ładny kolor i bardzo twarzowe cięcie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne prace:)Świetnie wyglądasz:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Udało Ci się zrobić w styczniu dużo rzeczy:))))nieustannie podziwiam Ciebie w czapce:))

  OdpowiedzUsuń